“Casablanca” vietā atveras jauns restorāns – klubs “Fīlings”

Kad ievērojamais naktsklubs un restorāns “Casablanca” savu darbību pārtrauca, tad neilgi pēc tam, precīzāk, 2008. gada pavasarī, savu darbību uzsāka restorāns un klubs “Fīlings”.

Restorāna un kluba nosaukums cēlās no angļu vārda “feelings”, kas nozīmē sajūtas, jūtas. Par sevi šis naktsklubs un restorāns sacīja sekojoši: “Labs fīlings rītā, labs fīlings pusdienā un vēl labāks fīlings vakarā!”

Arī šis muzikālais restorāns (tāpat kā “Casablanca”) nepastāvēja ilgu laiku, bet, neskatoties uz to, tas apmeklētāju vidū ieguva lielu atzinību un arī labas atsauksmes. Tā kā latvieši ir dziedoša un mūziku mīloša tauta, tad arī “Fīlinga” piedāvātā mūzikas programma, dziedošās viesmīles un viesmīlīgā apkalpošana, kā arī jautrā noskaņa pie sirds gāja ikvienam restorāna un kluba viesim.

Bija dažādi interjera un citi elementi, kurus “Fīlings” bija saglabājis no “Casablanca”. Kā piemēru šeit var nosaukt sienas, kuras bija izrotātas ar taureņu kolekciju. “Fīlings” apmeklētājiem bija pieejams divos stāvos (gluži tāpat kā “Casablanca”) – pagrabstāvā bija klubs, bet pirmajā stāvā muzikālais restorāns.

Muzikālais restorāns savus apmeklētājus darbadienās gaidīja jau plkst. 9:00 no rīta, toties sestdienās un svētdienās – no plkst. 10:00.

Apmeklētājus pusdienlaikā iepriecināja īpašais piedāvājums “Pusdienas 5 minūtēs par Ls 5,00”, kurš bija spēkā 3 stundas – no plkst. 12:00 līdz 15:00. Ļoti par šo piedāvājumu priecājās biroju ēku darbinieki, kuri strādāja Vecrīgā, jo tiešām pusdienas šeit varēja dabūt dažu minūšu laikā. Šajā laikā apetīti rosināja arī fonā skanoša mūzika (klaviermūzika), kas nebija “uzbāzīga” dažādu biznesa un darījumu tikšanās laikā.

Restorāna ēdienkarte bija padomājusi par ikvienu apmeklētāju – šeit bija pieejami visdažādākie ēdieni, sākot no pelēkajiem zirņiem ar speķi un kefīru, beidzot līdz pat meža cūkas medaljoniem ar baravikām, Madeiras vīna mērci un tvaicētiem ziedkāpostiem. Arī ēdienu cenas bija saprātīgas, tā kā nebija nepieciešams aizņemties arī mūsdienās tik ļoti populāros ātros kredītus internetā, lai garšīgi paēstu.

Par vēl īpašākām sajūtām vakaros parūpējās rožu istaba (rose room) no trešdienas līdz sestdienai, kas bija atvērta apmeklētājiem no plkst. 21:00 pagrabstāvā. Šeit tika atskaņota vislabākie un vispopulārākie hīti. Arī “Casablanaca” bija pieejama šī rožu istaba.

“Fīlings” svētdienās, pirmdienās un otrdienās strādāja līdz plkst. 1:00; trešdienās līdz plkst. 3:00; toties ceturtdienās, piektdienās un sestdienās tas strādāja līdz pat plkst. 5:00.

“Fīlinga” piedāvājumā bija VIP zāle, kas bija paredzēta 2 – 6 personām. Šī vieta atgādināja greznu, nelielu istabu – tā bija ļoti tumša telpa ar spoguli, ar brūniem aizkariem, ar rozēm uz galda un mīkstu dīvānu.

Tāpat “Fīlings” piedāvāja savas telpas arī citiem saviesīgiem pasākumiem, piemēram, dzimšanas dienu ballītēm, vecpuišu vai vecmeitu ballītēm u.c. Svētdienas “Fīlingā” tika atvēlētas ģimenēm – gardām ģimenes pusdienām, gardiem bezalkoholiskajiem un arī alkoholiskajiem kokteiļiem, bērnu ballītei (disenītei), kuru vadīja talantīgi dīdžeji un dažreiz arī citas jaunas, talantīgas zvaigznes.

“Fīlings” savas pastāvēšanas laikā devās arī izbraukumos, rīkojot citur ballītes – šis klubs/ restorāns uzņēmās rīkot dažādus pasākumus arī ārpus kluba telpām. “Fīlings” ikvienam pasākumam (dzimšanas dienas ballītei, sporta pasākumiem, bērnu ballītēm, atklāšanas pasākumiem vai prezentācijām, uzņēmumu pasākumiem, konferencēm un semināriem u.c.) palīdzēja atrast atbilstošo vietu, nodrošināt nepieciešamo inventāru, pasākuma vadītāju un atbilstošo jautrību visa pasākuma garumā.

Ļoti spēcīgā un profesionālā “Fīlinga” komanda veica arī ēdienu un dzērienu tirdzniecību dažāda mēroga pasākumos – moto krosos, zaļumballēs, teātra izrādēs, autosacīkstēs, pilsētas svētku tirdziņos, dažādos mājamatnieku tirdziņos u.c.

No comments yet

leave a comment

*

*

*